Vychovávateľ

Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji

Miesto práce
Námestie padlých hrdinov 7, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
2024-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky
Náplň práce: Vychovávateľ/ka bude zameraný na výchovnú činnosť v rámci školského klubu detí.

Ponúkame:
prácu v tíme zanietených pedagógov, ktorých to baví
menší počet detí v triede
možnosť spolupodieľať sa na jedinečnom vzdelávacom programe
skutočný záujem vedenia školy o svoj tím
príjemné pracovné prostredie v kaštieli v Ivanke pri Dunaji
zázemie etablovanej vzdelávacej inštitúcie s preukázateľnými výsledkami pri vzdelávaní mladých ľudí

Hľadáme človeka, ktorý:
túži odovzdávať deťom kvalitnú výchovu v duchu katolíckej tradície
svoju prácu vníma ako misiu nie iba ako “džob”
je hodnotovo ukotvený v katolíckej viere
rád učí, ale tiež sa rád sám vzdeláva
má chuť a odhodlanie pracovať na projekte, ktorý dáva zmysel
kvalifikácia pre prvý stupeň ZŠ nie je podmienkou, ale výhodou
má rešpektujúci prístup k deťom.

ID: 4787699  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.