900 - 1 300 EUR

Interný / Externý Language Coach

Vzdelávacia Akadémia Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate niektorý z cudzích jazykov tak dobre, že si trúfate ho naučiť druhých? Baví Vás práca s ľuďmi a pomáhať im dosahovať progres? Chceli by ste sa stať manažérom a viesť tím ľudí?

Ak ste si na prvé dve otázky odpovedali áno, určite nám dajte o sebe vedieť. Hľadáme do nášho tímu externých aj interných lektorov - Language Coachov pre Žilinský kraj.

A ak ste si na všetky tri otázky povedali áno, tak potom ste to možno práve Vy, koho hľadáme do nášho interného tímu. Bližšie informácie o náplni práce Vám radi predstavíme osobne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

12€ za hod učenia, alebo 1100€ fixný mesačný plat + odmeny

- kariérny a platový rast,
- vysoká miera sebarealizácie a možnosti na sebe pracovať,
- pozitívne, kreatívne a ľudské pracovné prostredie,
- možnosť spolupráce na zaujímavých a netradičných projektoch,

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite
1. stručný životopis
2. krátky list, v jazyku v ktorom by ste mali záujem s nami spolupracovať a odpovedzte nám v ňom na nasledujúce otázky:
- akým spôsobom ste nadobudli Vašu aktuálnu jazykovú úroveň,
- prehľad praktických skúseností s používaním jazyka,
- čo Vás napĺňa a baví?
3. Mesto, alebo kraj v ktorom by ste chceli pracovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKTÍVNY JAZYK - zaujímajú nás ľudia, ktorí ovládajú cudzí jazyk na praktickej úrovni (aktívne ho používali vo svojej práci, alebo štúdiu – bilingválne školy, štúdium v zahraničí, stáže v zahraničí, práca v nadnárodných spoločnostiach s denným používaním jazyka, atď),
KREATIVITA a TVORIVOSŤ - hľadáme tých, ktorí vedia nad prácou rozmýšľať, ktorí sú kreatívni, tvoriví, majú v sebe život, majú radi nové veci, radi sa učia, vedia sa prispôsobiť, a radi cestujú,
ĽUDSKOSŤ - nehľadáme stroje, ale ľudí, ktorých baví práca s ľuďmi, a chcú sa realizovať, vytvárať veci na mieru

Sme dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti rozvoja ľudí. Našou silnou stránkou je, že dokážeme robiť veci na mieru, s vysokou mierou efektivity a profesionality. Náš záber je veľmi široký. Cez jazykové zručnosti, soft skills, až po business & personal development. Bližšie informácie nájde na stránke www.vazilina.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Predmestská 51
010 01 Žilina
ID: 2347802   Dátum zverejnenia: 21.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   12€ za hod učenia, alebo 1100€ fixný mesačný plat + odmeny