Externý Language Coach

Vzdelávacia Akadémia Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
7.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate niektorý z cudzích jazykov tak dobre, že si trúfate ho naučiť druhých? Baví Vás práca s ľuďmi a pomáhať im dosahovať progres? Chceli by ste sa stať manažérom a viesť tím ľudí?

Ak ste si na prvé dve otázky odpovedali áno, určite nám dajte o sebe vedieť. Hľadáme do nášho tímu externých lektorov - Language Coachov pre mestá:
Žilina
Banská Bystrica
Orava
Košice

A ak ste si na všetky tri otázky povedali áno, tak potom ste to možno práve Vy, koho hľadáme do nášho interného tímu. Bližšie informácie o náplni práce Vám radi predstavíme osobne.

- kariérny a platový rast,
- vysoká miera sebarealizácie a možnosti na sebe pracovať,
- pozitívne, kreatívne a ľudské pracovné prostredie,
- možnosť spolupráce na zaujímavých a netradičných projektoch,

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite
1. stručný životopis
2. krátky list, v jazyku v ktorom by ste mali záujem s nami spolupracovať a odpovedzte nám v ňom na nasledujúce otázky:
- akým spôsobom ste nadobudli Vašu aktuálnu jazykovú úroveň,
- prehľad praktických skúseností s používaním jazyka,
- čo Vás napĺňa a baví?
3. Mesto, alebo kraj v ktorom by ste chceli pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKTÍVNY JAZYK - zaujímajú nás ľudia, ktorí ovládajú cudzí jazyk na praktickej úrovni (aktívne ho používali vo svojej práci, alebo štúdiu – bilingválne školy, štúdium v zahraničí, stáže v zahraničí, práca v nadnárodných spoločnostiach s denným používaním jazyka, atď),
KREATIVITA a TVORIVOSŤ - hľadáme tých, ktorí vedia nad prácou rozmýšľať, ktorí sú kreatívni, tvoriví, majú v sebe život, majú radi nové veci, radi sa učia, vedia sa prispôsobiť, a radi cestujú,
ĽUDSKOSŤ - nehľadáme stroje, ale ľudí, ktorých baví práca s ľuďmi, a chcú sa realizovať, vytvárať veci na mieru

Sme dynamická a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti rozvoja ľudí. Našou silnou stránkou je, že dokážeme robiť veci na mieru, s vysokou mierou efektivity a profesionality. Náš záber je veľmi široký. Cez jazykové zručnosti, soft skills, až po business & personal development. Bližšie informácie nájde na stránke www.vazilina.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2347802  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.