Zarábaj si doučovaním (7 - 12€/45min)

Vzdělávací centrum Populo, z. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo tak robiť niečo, čo Ťa bude baviť, a ešte si pri tom slušne zarobiť? Práca, ktorá nie je stereotypná nuda? Činnosť, ktorá má zmysel a je časovo flexibilná? Presne taká je práca lektora v Škole Populo.

V Škole Populo sa venujeme individuálnemu doučovaniu predmetov základných, stredných aj vysokých škol a vybraných cudzích jazykov. Doučovanie prebieha online z pohodlia domova.

Aktuálne prijímame nových lektorov, ktorých baví pomáhať ostatným so školskou látkou. Učiť môžeš 5 alebo 40 hodín týždenne, rozvrh si poskladáš podľa seba.

Ak nemáš skúsenosti s doučovaním, nevadí. Radi Ťa zaškolíme a naviac Ti budú k dispozícií koordinátorky doučovania, ktoré vždy so všetkým pomôžu. Neváhaj a poď do toho s nami. Odpovedz na tento inzerát a napíš nám, ktoré predmety chceš učiť (M, SJ, AJ, FY, NJ, CH, a dalšie…).

Ponúkame:
- časovo flexibilnú prácu
- účasť na ďalších projektoch
- kariérny rast
- prax vo vzdelávaní
- potvrdenie o praxi pre zamestnávateľa či školu
- rozvoj pedagogických schopností
- metodickú podporu
- dlhodobú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

perfektnú znalosť vyučovaného predmetu
empatiu a priateľský prístup
zodpovednosť
dlhodobú spoluprácu
stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie
pri výučbe z domu perfektné internetové pripojenie

V Škole Populo sa venujeme individuálnemu doučovaniu detí, študentov aj dospelých. Doučujeme všetky predmety základných, stredných a vysokých škôl spolu s cudzími jazykmi. Naši klienti u nás nájdu podporu v prípade, že si ich deti potrebujú zlepšiť známky, pomôcť s prípravou na prijímacie skúšky, maturitu alebo sa jednoducho chcú posunúť v určitom predmete ďalej.

Nedeliteľnou súčasťou Školy Populo sú lektori, ktorí týždenne odučia takmer 4 000 lekcií! Preto spolupracujeme s viac ako 1 000 lektormi po celej ČR a SR, ktorí u nás môžu učiť prezenčne alebo online. Prezenčné doučovanie prebieha na našich pobočkách v moderných vybavených učebniach, kde naši lektori aj študenti nájdu príjemné zázemie. Všetci noví lektori u nás prechádzajú vstupným pohovorom a školením.

O klientov a lektorov sa stará tím zamestnancov Školy Populo, ktorý sa neustále rozrastá. Náš tím tvoria obchodníci, markeťáci, IT špecialisti, metodici, koordinátorky lektorov a množstvo ďalších skvelých kolegov a kolegýň! O nepretržitý chod našich pobočiek sa starajú koordinátorky doučovania.

Cieľom Školy Populo je vytvárať príjemné prostredie pre doučovanie, kde každý dosiahne skvelé výsledky.

Prečo sa stať súčasťou tímu Školy Populo?

U nás ťa práca bude baviť a bude ti dávať zmysel. Každý zamestnanec a lektor v Škole Populo je súčasťou úspechov našich klientov a zároveň úspechov našej spoločnosti.

Staň sa posilou nášho tímu, v ktorom oceníme empatiu a nadšenie z pomoci druhým. V Škole Populo ťa čaká kolektív, kde nosíme úsmev na tvári a máme priateľskú atmosféru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4220460  Dátum zverejnenia: 20.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.