Sestra pri lôžku, Sestra dennej zmeny pri lôžku

Vysokošpecializovaný odborný ústav geriatrický sv. Lukáša v Košiciach n.o.

Miesto práce
Strojárenská 13, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 211 EUR/mesiac+ Osobný príplatok 200 Eur + príplatok za prax (12,11 Eur za každý rok praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o geriatrických a dlhodobo chorých pacientov

- variabilná zložka mzdy
- odmeny pri životných jubileách a odchode do starobného dôchodku
- príspevok na stravovanie vo forme finančného príspevku
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- podpora ďalšieho vzdelávania
- odmeny
- príplatok za odpracovanú dobu v organizácii
- parkovanie priamo v areáli nemocnice v centre mesta

žiadosť o zamestnanie s profesijným životopisom zasielať na personálne oddelenie: [email protected]
ďalšie informácie si môžte vyžiadať na personálnom odd. na tel.čísle: 055/6824217, 0905743089 - Mgr. Boldová

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionálna zručnosť, pozitívny vzťah k pacientom, komunikačné schopnosti,

Zdravotnícke zariadenie zamerané na poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti pre geriatrických, dlhodobo chorých, multimorbidných pacientov, pacientov v terminálnom štádiu ochorenia (hospicová starostlivosť) a zariadenie opatrovateľskej služby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4539883  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 211 EUR/mesiac