Pracovník v bufete (kuchár)

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
572 - 1 200 EUR/mesiacPlat 1200 eur + 300 eur pohyblivá zložka mzdy, ktorá závisí od dochádzky a kvality vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho novootvoreného bufetu hľadáme kolegu. Vašou náplňou bude variť a vydávať jedlo študentom v najväčšom internáte na Slovenku:
- výroba produktov studenej kuchyne,
- výroba jednoduchých produktov teplej kuchyne,
- umývanie riadu, čistenie zeleniny, preberanie tovaru, práca s hotovosťou a pokladňou.

Možnosť ubytovania
Stabilné a dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku
5 dní platenej dovolenky navyše
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach

Informácie o výberovom konaní

- Pracovná doba jeden týždeň od 6:00 do 14:00
- Pracovná doba druhý týždeň od 14:00 do 22:00
- V pracovné dni od 10:00 – 14:00 práca pri výdaji jedál v hlavnej jedálni
- 1x mesačne víkend, sobota 14:00 do 22:00 a 1x mesačne nedeľa 14:00 do 22:00, počas mesiacov september – december, marec – máj

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Požadujeme:
- výpis z registra trestov bez záznamu,
- maturita
- výučný list v odbore kuchár
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami
Všetky štyri dokumenty sú podmienkou prijatia

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK (VM Ľ. Štúra - Mlyny UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944549  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 572 EUR/mesiac