Kuchár

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
572 - 1 500 EUR/mesiacPlat 1200 € + 300 € pohyblivá zložka mzdy (závisí od dochádzky, kvality vykonanej práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu kuchár/ka. Ak ste dynamická osoba, s nápadmi a pozitívnym vzťahom k jedlu, ktorá rada pracuje s ľuďmi a dokáže pracovať s vysokým nasadením, pošlite nám svoj životopis. Vaše skúsenosti zohľadníme finančnou ponukou a atraktívnymi benefitmi.

Vašou náplňou bude varenie kvalitného jedla pre študentov vysokých škôl, ale aj širokú verejnosť v najväčšom ubytovacom zariadení na Slovensku, konkrétne:
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka kalkulácii
- zodpovednosť za prípravu jedál v požadovanej kvalite
- zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne
- práca na zmeny (ranná a poobedná)
- udržiavanie hygienických noriem

Stabilné a dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku
5 dní platenej dovolenky navyše
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár - výučný list

Potrebný zdravotný preukaz na prácu s potravinami a výučný list (kuchár) sú podmienkou prijatia.

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK (VM Ľ. Štúra - Mlyny UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944542  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 572 EUR/mesiac