Upratovačka

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 850 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy bude prirátaná aj ďalšia zložka mzdy podľa kvality vykonanej práce. Možnosť navýšenia mzdy po uplynutí skúšobnej doby v závislosti od spokojnosti s prácou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú pani upratovačku so zmyslom pre čistotu a poriadok. Budete upratovať telocvične, šatne a sociálne zariadenia (sprchy, záchody) a spoločné priestory na vysokoškolskom internáte - chodby, schody. Pracuje sa od skorého rána.

5 dní platenej dovolenky navyše
7,5 hod. denný pracovný čas
Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Možnosť jazykového vzdelávania

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK (VM Ľ. Štúra - Mlyny UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944474  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 520 EUR/mesiac