Maliar

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
572 - 900 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy bude prirátaná aj ďalšia zložka mzdy podľa kvality vykonanej práce. Možnosť navýšenia mzdy po uplynutí skúšobnej doby v závislosti od spokojnosti s prácou Platové podmienky podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom NR SR č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme maliara! Ponúkame zázemie stabilnej organizácie, stálu prácu len počas pracovných dní a istotu platu každý mesiac. Vašou náplňou budú maliarske a natieračské práce, resp.:
• pripravuje a ošetruje povrchy na maliarske a lakovacie práce,
• natiera, lakuje, tmelí a morí rôzne predmety a materiály,
• nanáša farby na steny a fasády interiérov a exteriérov,
• vykonáva pomocné prípravné prace (šmirgľovanie, čistenie, odmasťovanie, zoškrabovanie starých náterov a pod.),
• opravuje všetky poškodené steny a sokle,
• mieša a tónuje farby, moridlá a laky podľa zadaných parametrov projektu a potrieb údržby,
• opravuje omietky, sadro - kartóny aj väčšieho rozsahu napr. pri rôznych rekonštrukciách,
• nanáša penetračný náter na povrch stien pred maľovaním,
• odstraňuje starý náter zo stien škrabkou, špachtľou a/alebo drôtenou kefou,
• natiera okná, dvere, radiátory a všetky kovové konštrukcie .

zohľadnenie skúsenosti, schopnosti a spokojnosti s vykonanou prácou finančnou ponukou a benefitmi
možnosť ubytovania za zvýhodnené ceny
5 dní platenej dovolenky navyše
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Stabilné a dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK (VM Ľ. Štúra - Mlyny UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944455  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 572 EUR/mesiac