Referent verejného obstarávania

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
629 - 1 100 EUR/mesiacKeďže Vaše schopnosti a skúsenosti sú špecifické, k základnej zložke mzdy (tarifný plat) bude prirátaná ešte ďalšia zložka mzdy práve podľa skúseností, schopnosti, spokojnosti s vykonanou prácou. Túto zložku Vám, samozrejme, garantujeme každý mesiac. Je súčasťou Vášho platu! Platové podmienky podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom NR SR č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás baví práca v kancelárii, ste zodpovedný a máte zmysel pre detail, ste vhodný kandidát! Ponúkame Vám prácu v malom priateľskom kolektíve, ktorá bude ohodnotená, okrem základnej zložky mzdy, aj ďalšou garantovanou zložkou mzdy na základe kvality Vami vykonanej práce. Stačí len poslať životopis!

Vašou pracovnou náplňou bude:
Zodpovednosť za obstarávanie tovarov, služieb a prác prevažne v limitoch zákazky s nízkou hodnotou (od určenia predpokladanej hodnoty zákazky až po skontrolovanie faktúry za daný predmet zákazky) v súlade so zákonom č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
Súčinnosť pri príprave špecifikácie predmetu zákazky v spolupráci so žiadateľom
Príprava súťažných podkladov na realizáciu verejného obstarávania prostredníctvom Elektronického kontraktačného systému
Príprava podkladov k jednotlivým zákazkám realizovaným prostredníctvom dynamických nákupných systémov – potraviny, IKT, nábytok
Vystavovanie objednávok v informačnom systéme SAP; v prípade už obstaraného predmetu zákazky v rámci celej Univerzity Komenského, priradenie danej objednávky na zmluvný kontrakt, po uzavretí zákazky ukončenie objednávky v SAPe
Sledovanie dohodnutých termínov dodania pri jednotlivých zákazkách
Kontrola faktúr po obsahovej stránke, kompletizovanie faktúry - dopĺňanie potrebných účtovných dokladov a údajov
Evidencia a sledovanie fakturovaných súm pri rámcových zmluvách z dôvodu zmluvných limitov
Vyhotovenie, evidencia a archivácia kompletnej dokumentácie ku každej zákazke v papierovej aj elektronickej podobe
Priebežné odovzdávanie kompletnej dokumentácie ku každej zákazke nadriadenému
Súčinnosť pri riešení reklamácií s dodávateľmi a žiadateľmi predmetu zákazky

Pracovný pomer bude uzatvorený na dobu určitú na dobu zastupovania zamestnankyne počas rodičovskej dovolenky. Možnosť predĺženia pracovného pomeru.
Po skúšobnej dobe možné zvýšenie platu. Všetko závisí len od Vašich schopností.

5 dní platenej dovolenky navyše
Denne len 7,5 hodín práce oproti štandardným 8 hodinám
Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Možnosť jazykového vzdelávania

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovné miesto. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Viac informácii o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

verejné obstarávanie
1

Skúsenosť v sape vítana, znalosti excel a word, samostatnosť, zodpovedný prístup, zmysel pre detail.

VYSOKOŠKOLSKÉ MESTO Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK (VM Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3928070  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 629 EUR/mesiac