Metodik

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty 36, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
757 - 1 300 EUR/mesiacK základnej zložke mzdy pridávame aj "osobný príplatok" v zmysle zákona, ktorý je garantovaný. Táto zložka je závislá len od Vašich schopností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného človeka so schopnosťou vedieť čítať smernice a iné interné akty.

- Vytvára systém vnútorných predpisov pre činnosť VM Ľ.Štúra – Mlyny v kvalite a štruktúre podobnej systému vnútorných predpisov Univerzity Komenského
- Pripravuje v spolupráci s vecne príslušnými útvarmi návrhy vnútorných predpisov, ich zmeny a dodatky
v súlade s platnými všeobecne záväznými právnymi normami a vnútornými predpismi Univerzity Komenského;
- Zodpovedá za evidenciu, zverejnenie, distribúciu, aktualizáciu a uchovávanie jednotlivých verzií vnútorných predpisov;
- Vykonáva metodický výklad všeobecne záväzných predpisov a vnútorných predpisov UK;
- Metodicky usmerňuje aplikáciu všeobecne záväzných právnych noriem a vnútorných predpisov UK na konkrétne prípady;
- Zabezpečuje komunikáciu a koordináciu metodických postupov a usmernení s vecne príslušnými odbornými pracoviskami rektorátu UK;
- Poskytuje odborné poradenstvo a metodickú podporu ostatným útvarom;
- Vykonáva ďalšie súvisiace úlohy a činnosti.

zohľadnenie skúsenosti, schopnosti a spokojnosti s vykonanou prácou finančnou ponukou a benefitmi
možnosť ubytovania za zvýhodnené ceny
5 dní platenej dovolenky navyše
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Stabilné a dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo alebo ekonómia

- Precízny, samostatný a systematický človek
- Štylistika, pravopis a vyjadrovacie schopnosti v písomnej forme na vysokej úrovni
- Schopnosť viesť zložitú agendu resp. viacero agend
- Pozitívny a inovatívny postoj k výzvam
- Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii a orientácia v právnych normách platných pre verejnú vysokú školu je výhodou

VYSOKOŠKOLSKÉ MESTO Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK (VM Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Internát Ľ. Štúra, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj študentom z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3927712  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 757 EUR/mesiac