Pochôdzkár, kontrola objektov

Vysokoškolské mesto Ľ. Štúra - Mlyny UK

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
572 - 1 200 EUR/mesiacKeďže Vaše schopnosti a skúsenosti sú špecifické, k tejto minimálnej základnej zložke mzdy (tarifný plat) bude prirátaná ešte ďalšia zložka mzdy práve podľa skúseností, schopnosti, spokojnosti s vykonanou prácou. Túto zložku Vám, samozrejme, garantujeme každý mesiac. Je súčasťou Vášho platu! Platové podmienky podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom NR SR č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si akčný typ? Nemáš rád sedavé zamestnanie. Máme pre Teba ponuku!
Budeš vykonávať kontrolnú a pochôdzkovú činnosť v areáli VM Ľ. Štúra - Mlyny UK, najmä vo večerných a nočných hodinách, riešiť aj konflikty študentov.

Keďže Vaše schopnosti a skúsenosti sú špecifické, k tejto minimálnej základnej zložke mzdy (tarifný plat) bude prirátaná ešte ďalšia zložka mzdy práve podľa skúseností, schopnosti, spokojnosti s vykonanou prácou. Túto zložku Vám, samozrejme, garantujeme každý mesiac. Je súčasťou Vášho platu!
Platové podmienky podľa platných právnych predpisov v súlade so zákonom NR SR č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Životopisy zasielajte na [email protected]

5 dní platenej dovolenky navyše
Stabilné zamestnanie na hlavný pracovný pomer
Pravidelná mzda, istota výplaty mzdy do 12. dňa v mesiaci
Stravovanie na pracovisku
Príspevok na III. pilier DDS
Finančná odmena pri pracovných výročiach
Možnosť jazykového vzdelávania

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

VYSOKOŠKOLSKÉ MESTO Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK (VM Ľ. ŠTÚRA - MLYNY UK) sú najväčším ubytovacím zariadením na území bývalého Československa. Kapacita približne 6600 lôžok je sústredená v troch objektoch (Štúrak, Átriové domky, Manželské internáty). Počas akademického roka (september-jún) poskytuje VM Ľ. Štúra - Mlyny UK ubytovanie študentom UK, ale aj z iných vysokých škôl. V lete (júl-august) je ubytovanie prístupné širokej verejnosti.

Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hardoňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3867015  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 572 EUR/mesiac