Účtovníčka/účtovník samostatný odborný referent finančnej učtárne aj na skrátený úväzok

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacodmeňovanie podľa zákona 553/2003 + osobný príplatok *výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta/tky a výšky pracovného úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a spracovanie účtovníctva pre neziskové organizácie - verejné vysoké školy
- vedenie účtovníctva v zmysle usmernení MŠ SR a požiadaviek vedenia školy
Spracovanie účtovnej agendy vo finančnej učtárni:
• účtovanie bankových výpisov
• realizácia platieb - tuzemských a zahraničných v Štátnej pokladnici
• účtovanie pracovných ciest
• účtovanie stravného
• účtovanie PHM
• účtovanie pokladničných dokladov
• inventarizácia účtov
• účasť na zostavení účtovnej závierky
• ostatné práce súvisiace s finančným účtovníctvom

37,5 hod plný úväzok / podľa dohody
Týždeň dovolenky nad rámec ZP
Multisport karta
DDS
Flexibilný pracovný čas
Možnosť odborného rastu

Osobný príplatok v závislosti od výkonu a odborného rastu

Práca na pracovisku s možnosťou práce z domu
Kurz anglického jazyka

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 09.05.2024
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/účtovníčka

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

Zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov
Zákon č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov
Zákon č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty
Zákon č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite
Skúsenosti s prácou v moduloch Účtovníctvo a Rozpočet v programe SAP / SAP SOFIA/ SAP R3/ SAP ERP/ SAP 4HANA vítané
ManEx – informačný systém Štátnej pokladnice
Excel – matematické funkcie

Vysoká škola umeleckého smeru,
Priebeh štúdia - bakalárske
- magisterské
- doktorandské

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Jana Tomšíková
Tel.: +421259428513
E-mail: poslať životopis
ID: 4778859  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac