Referent študijného oddelenia - sociálne štipendiá.

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. a po vzájomnej dohode (cca 619 euro + osobný príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca pri organizačnom zabezpečení študijného procesu študentov VŠVU na bakalárskom stupni štúdia.
Zabezpečenie a zodpovednosť za sociálnu agendu a sociálne štipendiá študentov VŠVU.
Spracovanie žiadostí študentov, inštitúcií a absolventov .
Ostatné činnosti súvisiace s prevádzkou a agendou študijného oddelenia VŠVU.
Vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného, t. j. prorektora pre štúdium a za výkon sa priamo zodpovedá prorektorovi pre štúdium VŠVU.

37,5 hod. prac. čas
Týždeň dovolenky nad rámec ZP
Možnosť profesijného rastu
Ponuka nestereotypnej práce

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štrukturovaný životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected], do 15.07.2018
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu. Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky v zmysle popisu pozície. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky. Uprednostnení budú uchádzači ktorí majú prax na danej pozícii. Ďakujeme a tešíme sa na pípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

znalosť agendy v oblasti sociálneho zabezpečenia - sociálne štipendiá a znalosť práce s akademickým informačným systémom je výhodou
komumikatívnosť, samostatnosť, trpezlivosť, odolnosť voči stresu, tímová práca,

Vysoká škola umeleckého smeru,
Priebeh štúdia - bakalárske
- magisterské
- doktorandské
ID: 2956000  Dátum zverejnenia: 20.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. a po vzájomnej dohode (cca 619 euro + osobný príplatok)