Referent BOZP 1/2 úväzok

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. a po vzájomnej dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečenie agendy spojenej s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci,
- Vypracováva v spolupráci s pracovnou zdravotnou službou všetky predpisy BOZP
- Sleduje ich dodržiavanie
- Spracováva, prerokováva a predkladá návrhy na interné bezpečnostné predpisy, pokyny a smernice
- Vypracováva správy o BOZP
- Vedie predpísanú evidenciu pracovných a školských úrazov a pripravuje podklady na ich odškodnenie
- Vedie evidenciu ochranných pracovných pomôcok na pracoviskách, zabezpečuje ich nákup a prerozdelenie
- Vykonáva pravidelné kontroly na pracoviskách a v spolupráci s vedúcim pracoviska zabezpečuje odstránenie zistených nedostatkov.
- Komunikuje s úradom verejného zdravotníctva a s pracovnou zdravotnou službou za účelom uvedenia jednotlivých pracovísk do prevádzky
- Funkciu BOZP vykonáva v zmysle platných právnych predpisov, vykonáva zmeny v predpisoch v zmysle novelizovaných zákonov.
- Vykonáva vstupné inštruktáže študentom a školenia pracovníkom , vedie evidenciu týchto školení
- Zabezpečuje v spolupráci s hospodárskou správou potrebné merania jednotlivých pracovísk v súvislosti s BOZP
- Vykonáva ďalšie práce vyplývajúce pre funkciu referenta BOZP
- Vykonáva ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

týždeň dovolenky nad rámec ZP

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 13.10.2017
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu. Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky v zmysle popisu pozície. Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí budú pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

znalosť zákonov v danej problematike nevyhnutná

Vysoká škola umeleckého smeru,
Priebeh štúdia - bakalárske
- magisterské
- doktorandské
ID: 2886349  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. a po vzájomnej dohode