Údržbár / kurič

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
884 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + po zapracovaní osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba a opravy na majetku VŠMU,
zabezpečovanie prevádzky objektov,
vykonávanie pravidelnej údržby na objektoch, strojoch a zariadeniach v zmysle harmonogramu preventívnej údržby,
denná kontrola riadenia kotolne a vzduchotechniky na objektoch,
obsluha plynových kotlov kúrenia/ "kurič",
základné elektroinštalačné práce/ "spôsobilý podľa §21 vyhlášky 508/2009Z.z.",
jednoduché murárske, maliarske práce,
operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek,
spolupracuje s ostatnými údržbármi na oddelení prevádzky, vypomáha pri ich činnosti,
vypomáha pri udržiavaní a čistení vonkajšieho priestoru a parkoviska objektov VŠMU,
spolupracuje pri opravách a údržbe realizovaných externými dodávateľmi.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce,
príspevok na DDS ,
práca v centre Bratislavy,
príspevok na stravné.

Ponúkame prácu v zaujímavom prostredí komplexu historických a moderných objektov v historickom centre Bratislavy.
V prípade Vášho záujmu nám zašlite životopis a motivačný list.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme vybraných záujemcov na základe zaslaného profesného životopisu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Všeobecné spôsobilosti:
základná znalosť čítania technickej dokumentácie a orientácia v nej výhodou,
fyzická zdatnosť (pozícia vhodná aj pre fyzicky zdatných seniorov),
výborná komunikácia a jednanie s ľuďmi,
manuálna zručnosť,
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
samostatnosť,
technická gramotnosť.
Osobnostné predpoklady:
iniciatívnosť,
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť),
precíznosť (presnosť),
spoľahlivosť.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Mazáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4806703  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 884 EUR/mesiac