Zvukár, osvetľovač, javiskový technik

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Svoradova 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe na základe preukázaneho výkonu a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ozvučovanie a osvetľovanie divadelných predstavení,
príprava zvukových záznamov a svetelných scenárov,
údržba a oprava prístrojov a zariadení ozvučovacej a osvetľovacej divadelnej techniky,
stavba a demontáž javiskových dekorácií,
účasť na festivaloch s divadelným predstavením doma a v zahraničí.
Pružná pracovná doba.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
príspevok zamestnávateľa na DDS

V prípade vášho záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu zasielajte štruktúrovaný životopis + súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected]

Bližšie konkrétne informácie o pracovnom mieste podá manažérka Divadelného štúdia DF VŠMU: Mgr.art. Iveta Konýčková,
tel.: +421 947 950 446, alebo +421 905 683 365,
mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

učnovské alebo stredné odborné elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť a lojalita.
Potrebná znalosť zvukovej a svetelnej techniky, elektroakustiky, skúsenosti s ozvučovaním a osvetľovaním divadelných predstavení.
Znalosť práce s PC.
Osvedčenie odbornej spôsobilosti podľa §22 vyhlášky 509/2009 Z.z.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 4507587  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac