Samostatný účtovník

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
835 EUR/mesiacPodľa platných právnych predpisov zákona č.553/2003 o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + po skúšobnej dobe osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinuje a kontroluje zaúčtovanie účtovných dokladov a samostatne účtuje. Zodpovedá za syntetické a analytické účty. Zodpovedá za mesačné, štvrťročné a ročné účtovné závierky. Spracováva daň z príjmu a DPH. Zastupuje vedúcu učtárne v plnom rozsahu v prípade potreby. Zodpovedá za spracovanie výkazov podľa usmernenia Ministerstva školstva.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce .

Motivačný list + štruktúrovaný životopis + súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na mail adresu : [email protected], resp. adresu :
Mgr. Mária Púčiková
personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
831 01 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.9.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

10

Samostatnosť pri riešení úloh, komunikatívnosť, analytické myslenie , zodpovednosť.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Púčiková
Tel.: +421259301450
E-mail: poslať životopis
ID: 3966642  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac