Samostatný odborný referent majetku a evidencie zásob

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
725 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme . Podľa vzdelania a podľa počtu rokov praxe + osobný príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva všetky odborné práce na úseku evidencie zásob , majetku a základných prostriedkov. Vedie evidenciu majetku a údaje o pohybe hospodárskych prostriedkov. Kontroluje a eviduje prírastky a úbytky majetku. Predkladá podklady na zúčtovanie do finančnej učtárne. Vykonáva inventarizáciu , kontroluje správnosť a úplnosť inventarizačných rozdielov. Predkladá návrhy na škodovú a vyraďovaciu komisiu, zabezpečuje vyraďovanie a likvidáciu vyradeného majetku. Vykonáva mesačnú , štvrťročnú uzávierku majetkovej agendy a ročnú uzávierku fyzickej inventúry materiálu a majetku .

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce , práca v centre Bratislavy, príspevok zamestnávateľa na 2 pilier DDS.

Motivačný list, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na mail adresu: [email protected]
resp. na adresu:
Mgr. Mária Púčiková
Personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

10

Aktívny prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01
ID: 3966619  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 725 EUR/mesiac