Údržbár, kurič

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
od 1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
728 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje obsluhu technických zariadení budov , najmä zdravotechniky, silno a slaboprúdových zariadení, EPS, vzduchotechniky a pod. Obsluha kotolne počas vykurovacej sezóny. Platný kuričský preukaz, Osvedčenie v zmysle vyhl. č 508/2009. Ovládanie základných údržbárskych prác. Remeselnícka údržba v objektoch VŠMU.

5 dní nad rozsah Zákonníka práce

Postúpenie štruktúrovaného životopisu na mail adresu: [email protected]
resp. poštou na adresu:
Mgr. Mária Púčiková
Personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava
Bližšie informácie poskytne: vedúci prevádzky :
Ing. Habaj, t. č. 02/59301449, 0903529735

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro

zodpovednosť , samostatnosť , ochota pracovať

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01
ID: 3965699  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 728 EUR/mesiac