Údržbár, kurič

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
od 1.10.2020
728 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje obsluhu technických zariadení budov , najmä zdravotechniky, silno a slaboprúdových zariadení, EPS, vzduchotechniky a pod. Obsluha kotolne počas vykurovacej sezóny. Platný kuričský preukaz, Osvedčenie v zmysle vyhl. č 508/2009. Ovládanie základných údržbárskych prác. Remeselnícka údržba v objektoch VŠMU.

5 dní nad rozsah Zákonníka práce

Postúpenie štruktúrovaného životopisu na mail adresu: [email protected]
resp. poštou na adresu:
Mgr. Mária Púčiková
Personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava
Bližšie informácie poskytne: vedúci prevádzky :
Ing. Habaj, t. č. 02/59301449, 0903529735

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro

zodpovednosť , samostatnosť , ochota pracovať

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 3965699  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 728 EUR/mesiac