AIS a správa univerzitných preukazov

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
457 EUR/mesiacpri 50 % úväzku , platové podmienky podľa platných právnych predpisov o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa číselníkov. Metodické usmerňovanie študijných referentov. Správa parametrov subsystémov-študijné programy, plány, evidencie štúdiá a pod. Obsahová podpora pre pedagógov. Tvorba návodov a postupov v rámci AIS. Správa šablón. Podpora koncových užívateľov IT služieb/AIS2/, registrácia a spracovanie nahlásených incidentov resp. požiadaviek, prvotné poradenstvo s nahláseným problémom, realiázacia základnej pomoci. Zabezpečenie exportu a importu dát z AIS2 pre CRZ , MŠ , Štatistický úrad, CVTI a pod. Komunikácia s externými partnermi a dodávateľmi ohľadne objednávok preukazov , licencií. Riešenie problémov, ktoré vzniknú pri používaní a aktualizácií preukazov, licencií. Opravy chýb v databáze, odstraňovanie známych technických nedostatkov. Správa prístupového systému, import a export dát, údržba databáz.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,

Motivačný list + štruktúrovaný životopis + súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na mail adresu:
[email protected]
resp. adresu.
Mgr. Mária Púčiková
personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
83 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť pri riešení úloh, zodpovednosť, komunikatívnosť

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 3917145  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 457 EUR/mesiac