Systémový administrátor

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
818 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa platných právnych predpisov zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + osobný príplatok po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika a servis lokálnych počítačov. Fyzická inštalácia PC a ich periférnych zariadení , inštalácia OS a softvéru na lokálne PC. Inštalácie programového vybavenia PC, odstraňovanie vád v jeho činností, inštalácia tlačiarní a iných externých zariadení, opravy konfigurácií tlačiarní. Oprava softvérových inštalácií na lokálnych PC. Zabezpečovanie bezporuchovej prevádzky multimediálnej techniky. Jednoduché hardvérové opravy PC. Konfigurácie lokálnych PC a oprava konfigurácií lokálnych PC. Zabezpečovanie a výpomoc pri diagnostike informačných systémov. Iné softvérové a hardvérové práce potrebné pre činnosť výpočtovej techniky.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce, pružný pracovný čas

Motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na mail adresu:
[email protected]
resp. poštou na adresu:
Mgr. Mária Púčiková
Personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
TCP/IP - Základy

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť pri riešení úloh, komunikatívnosť, zodpovednosť.

VŠMU je verejnou vysokou školou a je najväčšou umeleckou školou na Slovensku. Na našich 3 fakultách pôsobia vo funkciách pedagógov špičkoví umelci, ktorí dosahujú uznanie nielen na Slovensku ale aj v medzinárodnom kontexte. Svojim študentom poskytujú individuálne vedenie, sprostredkúvajú im vlastné poznanie, skúsenosti, otvárajú im dvere do svojich vnútorných tvorivých svetov, ale zároveň im poskytujú významnú mieru slobody pri hľadaní vlastného hlasu a umeleckého vyjadrenia. Mnohí poslucháči sa vďaka tomu počas štúdia profilujú ako neprehliadnuteľné osobnosti mladej slovenskej hudby, tanca, divadla či filmu a zbierajú ocenenia na medzinárodných festivaloch.
ID: 3916683  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 818 EUR/mesiac