Tajomník Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Zochova 1, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2020
Mzdové podmienky (brutto)
905 EUR/mesiac+ príplatok za riadenie vo výške cca 100 Eur + osobný príplatok po zapracovaní prijatého uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie hospodárskeho a správneho chodu fakulty.
Riadiaca a organizačná práca tvorby a sledovania rozpočtu, v oblasti ekonomiky, uzatvárania zmluvných vzťahov. Riadenie projektov financovaných z verejných zdrojov, štrukturálnych fondov, európskych projektov a pod. Analýza a schopnosť samostatného tvorivého riešenia problémov a systémovej koordinácie práce. Orientácia v systéme verejného obstarávania. Manažérske , organizačné a komunikačné schopnosti. Znalosť práce v systéme Štátnej pokladnice.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
-písomná prihláška do výberového konania,
-motivačný list,
-štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej praxe ,
-stručná písomná predstava uchádzača o riadení hospodárskeho a administratívneho chodu fakulty ,
-písomný súhlas so spracovaním osobných údajov,
Prihlášky do VK spolu s požadovanými dokladmi zasielajte na mail adresu: [email protected]
resp. písomne na adresu:
Mgr. Mária Púčiková, personálne oddelenie
Rektorát VŠMU, Ventúrska 3, 813 01 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Znalosť platnej legislatívy pre oblasť vysokého školstva
a všeobecno záväzných predpisov v oblasti hospodársko-ekonomických činností a pracovnoprávnych vzťahov je nevyhnutnou podmienkou. Vysoké pracovné nasadenie , spoľahlivosť, občianska a morálna bezúhonnosť . Odborná prax po nadobudnutí VŠ II. stupňa aspoň 5 rokov , prax v riadiacej oblasti hospodárskeho alebo ekonomického riadenia verejnej inštitúcie je výhodou.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01

Kontakt

ID: 3871074  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 905 EUR/mesiac