650 - 830 EUR

Samostatný odborný referent Verejného obstarávania

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď resp. podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností spojených s prieskumom trhu. Vypracovávanie súťažných podkladov , výzvy a realizácia obchodov prostredníctvom elektronického trhoviska. Zodpovednosť za činnosti spojené so zabezpečovaním procesov VO. Zodpovednosť za evidenciu všetkých zákaziek v module E-zákazka. Manažovanie vyhláseného procesu , vysvetľovanie súťažných podkladov , vysvetľovanie ponúk, kontrola splnenia podmienok účastí uchádzačov, rokovania a komunikácia s uchádzačmi. Príprava stanovísk pri podaných námietkach, komunikácia s ÚVO. Spracovanie plánu VO na nasledujúci rok , kontrola dodržiavania plánu a upozorňovanie na nesúlad požiadaviek s predloženým plánom. Zodpovednosť za zabezpečenie aktualizácie internej smernice podľa legislatívnych úprav v oblasti VO.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat od 650 Eur podľa počtu rokov praxe + osobný príplatok po 3 mesiacoch

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Motivačný list, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu:
pucikova @vsmu.sk
resp. Mgr. Mária Púčiková
Personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Práca v elektronickom systéme "e-zákazka ".
Odborná spôsobilosť a znalosť zákona o VO a súvisiacich vyhlášok. Aktívny prístup k práci, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, precíznosť.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Púčiková
Tel.: +421259301450
E-mail: poslať životopis
ID: 3804770   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat od 650 Eur podľa počtu rokov praxe + osobný príplatok po 3 mesiacoch