Pokladník /účtovník

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat od 650 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná účtovnícka práca vo finančnej učtárni , vystavovanie objednávok, vyšlých faktúr, práca s pokladňou, výdaj stravných lístkov, styk s bankou , vedenie pokladničných kníh a pod.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected]
resp. poštou na adresu :
VŠMU v Bratislave
Mgr. Mária Púčiková
Ventúrska 3,
810 01 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.3.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

10

Znalosť podvojného účtovníctva, znalosť s PC, s pokladňou , ovládanie programu SAP je výhodou.
Samostatnosť , zodpovednosť, precíznosť, lojalita.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01

Kontakt

ID: 3619388   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat od 650 Eur