Tajomník fakulty

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Zochova 1, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
830 Eur -930 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie hospodárskeho a správneho chodu fakulty. Riadiaca a organizačná práca v oblasti ekonomiky, tvorby a sledovania rozpočtu, uzatvárania zmluvných vzťahov. Riadenie projektov financovaných z verejných zdrojov, štrukturálych fondov , európskych projektov a pod. Schopnosť samostatného tvorivého riešenia problémov a systémovej koordinácie práce . Orientácia v systéme verejného obstarávania. Manažérske , organizačné a komunikačné schopnosti. Znalosť práce v systéme Štátnej pokladnice.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce + práca v centre Bratislavy

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
-písomná prihláška do Výberového konania,
-vyplnený osobný dotazník,
-štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej praxe ,
-stručná písomná predstava uchádzača o riadení hospod. a administratívneho chodu fakulty ,
-výpis z RT
-úradné overené doklady o vzdelaní,
-písomný súhlas so spracovaním osobných údajov,
-motivačný list .
Prihlášky do VK spolu s požadovanými dokladmi zasielajte na adresu:
Mgr. Mária Púčiková, personálne oddelenie
Rektorát VŠMU, Ventúrska 3, 813 01 Bratislava

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert

Počet rokov praxe

5

Znalosť platenej legislatívy pre oblasť VŠ a VZP v oblasti hospodársko-ekonomických činností a pracovnoprávnych vzťahov je nevyhnutnou podmienkou. Vysoké pracovné nasadenie , spoľahlivosť, občianska a morálna bezúhonnosť . Odborná prax po nadobudnutí VŠ II. stupňa aspoň 5 rokov , z toho prax v oblasti hospodárskeho alebo ekonomického riadenia inštitúcie najmenej 3 roky/prax vo verejnej inštitúcií je výhodou/.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01

Kontakt

ID: 3576174   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   830 Eur -930 Eur