Vodič-osobný šofér rektorky a vedúcich zamestnancov VŠMU

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat 480 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie osobného motorového vozidla a jeho bežná údržba , zodpovednosť za jeho bezchybný stav, za spotrebu pohonných hmôt, pneumatík a náhradných súčiastok.
Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave. Dodržiavanie pravidiel cestnej premávky, kontrola technického stavu zvereného vozidla, odstraňovanie zistených drobných závad.

5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, Príspevky DDS

Motivačný list a štruktúrovaný životopis zasielate na adresu: VŠMU , Mgr. Mária Púčiková -Pers. oddelenie , Ventúrska 3, 813 01 Bratislava
resp. mail: pucikova@ vsmu.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží na odbore vzdelania

Počet rokov praxe

5

Platný vodičský preukaz, doklad o bezúhonnosti , zodpovednosť , samostatnosť , spoľahlivosť, flexibilita , slušné vystupovanie , orientačné schopnosti .

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01
ID: 3417106   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat 480 Eur