Samostatný odborný referent PAM

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Miesto práce
Ventúrska 3, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa platových taríf zamestnancov vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie práce na úseku práce a miezd. Spolupráca pri tvorbe priebežných analýz a rozborov za oblasť PAM . Príprava podkladov pre rozpočet školy a úprava rozpočtu za oblasť PAM .
Zodpovednosť za správne zaraďovanie zamestnancov do funkcií podľa platných mzdových predpisov. Kontrola a zabezpečovanie vyplácania realizovaných Dohôd o vykonaní práce a Autorských honorárov.

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce

Motivačný list + štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na adresu pucikova@vsmu.sk
resp. na adresu : VŠMU v Bratislave, Ventúrska 3, 813 01 Bratislava .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - expert

Počet rokov praxe

5

Aktívny prístup k práci, komunikatívnosť, flexibilita, dôslednosť, zodpovednosť.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Púčiková
Tel.: 02/59301450
E-mail: poslať životopis
ID: 3238792   Dátum zverejnenia: 10.11.2017