SW architekt a researcher

VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ-TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat se špičkovými technologiemi v oblasti superčpočítačů v EU?

Láká Vás spolupráce s předními Evropskými a světovými superpočítačovými centry?

Baví Vás excelentní výzkum a vývoj v oblasti výpočetních věd a HPC technologií?

Jste to právě vy, koho hledáme do našeho týmu.

Pojďte pracovat pro národní superpočítačové centrum IT4Innovations v Ostravě.

Hledáme zájemce o PhD studium ze zahraničí (mimo ČR), který by nastoupil jako Researcher na projekt H2020-MSCA EXPERTISE, jež je zaměřený na vývoj simulačních nástrojů k optimalizaci a na podporu vývoje turbín (rozsáhlé úlohy využívající HPC).

Požadavky na kandidáta:

- ukončené magisterské vzděláním v oblasti informačních technologií nebo výpočetních věd,

- znalost programování v C/C++,

- velmi dobrá znalost Linux a počítačové architektury,

- další požadavky na odkaze níže:

Hrubý plat je EUR 2 375 + příplatek za rodinu EUR 370.

Pokud máte o tuto pozici zájem pošlete svůj životopis a motivační dopis odpovědí na tento inzerát.

Termín pro podání přihlášek je do 30. 9. 2017.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3195401  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.