Reagujte bez životopisu

Stavebný rozpočtár

VYSMAN, spol. s r. o.

Miesto práce
Ružinovská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 1.7.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmzda je závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú kolegyňu/kolegu na pozíciu Stavebného rozpočtára, ktorý sa bude zameriavať predovšetkým na rezidenčné a administratívne projekty. Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti v oblasti prípravy stavieb.

▪ vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s projektovou dokumentáciou
▪ koordináciu projektovej dokumentácie
▪ technické komentáre k zmluvnej agende
▪ vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov
▪ určovanie množstva stavebného materiálu na výstavbu stavebného diela
▪ zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov

▪ práca v priateľskom, stabilnom kolektíve
▪ dlhodobé trvalé zamestnanie

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected]

Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

▪ stavebné/ekonomika stavieb, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
CENKROS - pokročilý

▪ stavebné vzdelanie
▪ skúsenosť na pozícii stavebného prípravára/rozpočtára
▪ skúsenosť s tvorbou cenových ponúk
▪ praktická skúsenosť s prácou v programe CENKROS,EXCEL
▪ samostatnosť, zmysel pre detail
▪ proaktívny prístup k práci
▪ dobré koordinačné a technické schopnosti

Spoločnosť Vysman s.r.o. zabezpečuje nasledovné hlavné podnikateľské činnosti:
▪ nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s hmotnosťou do a nad 3,5 t
▪ realizácie stavieb a ich zmien
▪ stavebné práce pri realizácii interiérov a exteriérov
▪ poradenské a konzultačné služby v oblasti stavebníctva
▪ upratovanie a čistiace práce

Ružinovská 42
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenko Masaryk
Tel.: +421944445778
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3927342  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac