Manažér systémov kvality

Výskumný ústav zváračský

Miesto práce
Račianska 71, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• udržiavanie systémov manažérstva na Certifikačnom orgáne,
• aktuálnosť, kompletnosť príručky kvality na Certifikačnom orgáne,
• aktualizácia a tvorba smerníc a postupov, politík a dokumentov Certifikačnom orgáne,
• sledovanie a aplikácia vydaných metodických pokynov MDV SR, ÚNMS a SNAS,
• udržiavanie, tvorba a zlepšovania systému kvality.
• výkon interných auditov ,
• overovanie korekčných zásahov vyplývajúcich z interných previerok,
• sledovanie agendy súvisiacej s predlžovaním platnosti akreditačných rozhodnutí,
• sledovanie agendy súvisiacej s predlžovaním platnosti vydaných certifikátov,
• dohľad nad plánmi odborného rozvoja pracovníkov
• komunikácia v anglickom jazyku so zváračskými inštitúciami z iných štátov

• práca v úspešnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti s dlhodobou históriou
• odmeny na základe hospodárskeho výsledku
• zvyšovanie kvalifikácie
• elektronická stravná karta
• flexibilný pracovný čas
• parkovanie vyhradené pre zamestnancov
. DDS

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku očakávame na e-mail adrese: [email protected] alebo [email protected]
Odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kurz manažéra kvality výhodou, resp. odbor manažment kvality
Kurz zváračského inžiniera, resp. technológa výhodou
Zodpopvednosť
Prezentačné schopnosti
Komunikatívnosť
Tímový hráč

Oblasti činnosti:

Vývoj a aplikácia nových technológií spájania, výskum, vývoj a testovanie materiálov a ich zvarových spojov, kusová a malosériová výroba priemyselných odliatkov, hodnotenie spoľahlivosti zváraných konštrukcií, vzdelávanie, certifikácia, výroba špeciálnych zariadení, zvarov a zváraných konštrukcií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3542069  Dátum zverejnenia: 12.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac