Zlievač - formovač

Výskumný ústav zváračský

Miesto práce
Račianska 71, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 960,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba zlievárenských pieskových foriem
- Odlievanie taveniny do foriem
- Strojné formovanie odliatkov

• práca v úspešnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti s dlhodobou históriou
• odmeny na základe hospodárskeho výsledku
• zvyšovanie kvalifikácie
• perspektívne, stabilné zamestnanie
• parkovanie pre zamestnancov
• elektronické stravné karty
• pohyblivá pracovná doba

Spoločnosť Výskumný ústav zváračský, z. z. p. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na stránke www.vuz.sk.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mailovej adrese.
Odpovede zasielame iba kandidátom pozvaným na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti zlievárenstva - hutníctva min. 5 rokov
• aktívny prístup
• samostatnosť a zodpovednosť
• ochota a schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť
• otvorenosť zmenám, flexibilita prevziať nové úlohy a postupy
• dobrý zdravotný stav - dobrá fyzická zdatnosť

Oblasti činnosti:
Vývoj a aplikácia nových technológií spájania, výskum, vývoj a testovanie materiálov a ich zvarových spojov, hodnotenie spoľahlivosti zváraných konštrukcií, vzdelávanie, certifikácia, výroba špeciálnych zariadení, zvarov a zváraných konštrukcií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Račianska 71
831 02 Bratislava
ID: 3402939   Dátum zverejnenia: 19.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 960,- EUR