Obchodný zástupca - prídavné materiály

Výskumný ústav zváračský

Miesto práce
Račianska 71, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súlade s obchodnou stratégiou obchodného úseku a úseku výroby prídavných materiálov a kovových práškov budete vykonávať všetky obchodné aktivity súvisiace s propagáciou a predajom nových a existujúcich produktov (obaľovane elektródy, drôty a tyčinky na zváranie, plnené drôty a tyčinky, tavivá na zváranie a naváranie, spájky, tavivá na spájkovanie, kovové prášky) s cieľom dosiahnuť ciele z hľadiska podielu na trhu, obratu, marže, nových trhových uplatnení a získania nových zákazníkov:

- aktívne propagovať / predávať nové a existujúce produkty prostredníctvom oslovovania e-mailom, priameho predaja (návšteva zákazníkov), účasti na výstavách atď., a týmto spôsobom zabezpečiť zvýšenie obratu a podielu na trhu.
- vytvoriť stabilnú zákaznícku sieť, resp. upevniť jej pozíciu na trhu v SR a zahraničí a zabezpečiť získanie významného podielu na predaji prídavných materiálov a kovových práškov.
- analyzovať a sledovať vývoj trhu, podiel na trhu a aktivity konkurencie a poskytovať všetky relevantné informácie na riadenie predaja, prispievať k proaktívnej obchodnej stratégii a plniť podnikateľské plány.
- koordinovať a sledovať technickú podporu a služby týkajúce sa zákazníkov s cieľom zabezpečiť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

- Motivačné bonusy za dosiahnutie predajných cieľov (success fee)
- Možnosť osobného rastu
- Jazykové kurzy
- Parkovanie
- Flexibilný pracovný čas

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Odpovede zasielame iba kandidátom pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

v technickej oblasti výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- pracovné skúsenosti na obchodnej pozícii (2-3 roky) v oblasti materiálov na zváranie, resp. naváranie a kovových práškov
- orientácia na predaj
- ovládanie techník predaja
- samostatná, dynamická, spoľahlivá osobnosť
- schopnosť uzatvárať obchody, dobré vyjednávacie schopnosti.
- dobré zručnosti v oblasti analýzy a riešenia problémov.
- dobrý time-manažment a organizačné schopnosti
- jazykové znalosti: pokročilá písomná a hovorená angličtina je výhodou

Oblasti činnosti:

Vývoj a aplikácia nových technológií spájania, výskum, vývoj a testovanie materiálov a ich zvarových spojov, kusová a malosériová výroba priemyselných odliatkov, hodnotenie spoľahlivosti zváraných konštrukcií, vzdelávanie, certifikácia, výroba špeciálnych zariadení, zvarov a zváraných konštrukcií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3238836  Dátum zverejnenia: 23.11.2017