Vedecko výskumný pracovník v oblasti vodného hospodárstva

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 5, Bratislava
Termín nástupu
marec 2024
1 200 EUR/mesiacPlat a osobné ohodnotenie závisí od vzdelania a odbornej praxe, perspektíva zvýšenia po skúšobnej dobre.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie úloh rozvoja v oblasti vodného hospodárstva a implementácie európskej
legislatívy (ekonomická analýza využívania vody, úhrada nákladov za vodohospodárske
služby);
- koncepčné a metodické práce v oblasti ekonomiky vodného hospodárstva;
- ekonomické hodnotenie projektových riešení, analýza nákladov, cenové návrhy;
- riešenie medzinárodných projektov.

- pracovný čas flexibilný v rámci Pracovného poriadku,
- práca v tímoch s rešpektovanými odborníkmi vo svojej oblasti a odborný rast,
- 45 dní dovolenky na rok,
- príspevok zamestnávateľa do DDS po skončení skúšobnej doby,
- bezplatné parkovanie v priestoroch areálu VÚVH,
- jazykové kurzy organizované na pracovisku,
- odborné školenia poskytnuté zamestnávateľom.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://www.vuvh.sk/.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti vodného hospodárstva a ochrany životného prostredia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
GIS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti vodného hospodárstva a ochrany životného prostredia výhodou

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť prepojenia a syntézy viacerých problematík,
- abstraktné myslenie,
- schopnosť samostatne a dlhodobo riešiť zverenú
problematiku,
- schopnosť hľadať optimálne riešenia
- znalosť národnej a európskej enviromentálnej legislatívy
výhodou

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 4158252  Dátum zverejnenia: 9.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac