Vedecko-výskumný pracovník v oblasti vodného hospodárstva

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábr. arm. gen. L. Svobodu 5, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riešenie úloh vyplývajúcich z implementácie európskych smerníc pre oblasť vody, najmä smernice 2000/60/ES (rámcovej smernice o vode),
- zabezpečovanie koordinačných, administratívnych a odborných prác spojených s posudzovaním projektov podľa čl. 4.7. rámcovej smernice o vode,
- príprava a vypracovanie stanovísk podľa čl. 4.7. rámcovej smernice o vode,
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a klientmi,
- účasť na ad - hoc pracovných skupinách zriadených v rámci uplatňovania rámcovej smernice o vode,
- znalosť platnej legislatívy v oblasti vodného hospodárstva a posudzovania vplyvov na životné prostredie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Vo svojej žiadosti uveďte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, odbor ochrana životného prostredia so zameraním voda.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- aktívny prístup k práci,
- dobré organizačné a komunikačné zručnosti,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- precíznosť,
- spoľahlivosť.

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 3267722  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou