Editor projektov

Výskumný ústav priemyselných kovov (VUPK) a.s., anglicky: Research Institute of Industrial Metals (RIIM) Inc.

Miesto práce
WESTEND TOWER, Dúbravská cesta 2, 841 04 Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
júl 2021
1 500 - 3 500 EUR/mesiac+ cieľové odmeny za úspešné projekty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava informačných podkladov a prezentačných materiálov pre financovanie projektov v oblasti vedy a výskumu so zameraním na chemickú výrobu, energetiku a životné prostredie (kapitálové a bankové financovanie, verejné fondy, granty)

- inšpiratívna firemná kultúra,
- možnosť odborného rastu,
- motivačné finančné ohodnotenie,
- flexibilný pracovný čas, možnosť home-office,
- participovanie na úspechoch spoločnosti,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, technický alebo prírodovedný smer - manažérsky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Expert
Editovacie programy - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s projektovým riadením,
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, vysoký stupeň flexibility,
- silná orientácia na cieľ,
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
- proaktívny prístup,

VUPK sleduje vytvorenie atraktívnej platformy pre zachytenie talentu mladej slovenskej inteligencie s prírodovedným a technickým zameraním v regióne s dlhou priemyselnou tradíciou.

Misia VUPK spočíva v implementácii cyklickej ekonomiky do priemyselného spracovania kovov a eliminácia doterajších dopadov lineárnej ekonomiky na životné prostredie.

Základným stavebným kameňom VUPK sú výsledky dlhoročnej vývojovej činnosti jeho zakladateľov venovanej recyklácii rozmanitých foriem metalických odpadov .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4071866  Dátum zverejnenia: 7.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac