Ekonóm

Výskumný ústav ovocných a okrasných drevín a.s., skrátene VÚOOD, a.s.

Miesto práce
Bojnice
Termín nástupu
asap
1 500 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 1500,00 Eur, konečná výška mzdy závisí od znalostí a dĺžky praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti so zameraním na poľnohospodárstvo a potravinársku výrobu
- ekonomická podpora a poradenstvo, tvorba interných predpisov a metodických postupov
- riadenie cash flow a platobného styku,
- spracovanie údajov a reporting, vypracovanie kalkulácií, analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- spracovanie výkazov k jednotlivým daniam (DPH, DzMV, DzNehn.), štatistických výkazov
- spracovanie mesačných a ročných uzávierok, spolupráca s daňovými poradcami pri zostavovaní daňového priznania k DzP PO

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- skúsenosti s programom SAP/Helios výhodou, prípadne znalosť iných účtovných programov,
- skúsenosti s účtovníctvom zameraným na poľnohospodársku výrobu a potravinárstvo výhodou, nie podmienka

VÚOOD a.s. je odborným pracoviskom, ktoré sa dlhodobo zaoberá výskumom, šľachtením, tvorbou nových odrôd , udržiavaním a ochranou genetických zdrojov ovocných plodín mierného pásma. Okrem ovocných druhov sa zaoberá pestovaním poľných plodín v certifikovanej biokvalite, krmovín pre vlastný ekologický chov oviec mäsového plemena a spracovaním ovocia a zeleniny na šťavy, džemy a iné produkty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4544987  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac