Operátor výrobnej linky

Výskumný ústav chemických vlákien, a. s.

Miesto práce
Výskumný Ústav Chemických Vlákien, a.s., Štúrova, Svit
Termín nástupu
dohodou
4,41 - 6,41 EUR/hod.pohyblivá zložka mzdy od 1,50€ do 2€/hodina k základnému platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor zariadenia vo výrobe, obsluha a kontrola výrobného zariadenia,
-práca v trojzmennom pretržitom režime /ranné, odpoludňajšie a nočné zmeny bez práce cez víkend/
-dĺžka pracovnej zmeny 7,5 hod.

-stabilný príjem, výplata mzdy vždy načas, stravné lístky,
-komplexné zaškolenie
-príplatok za sťažený výkon práce
-príplatok za odpoludňajšiu a nočnú zmenu nad rámec Zákonníka práce
-ročná odmena pri splnení cieľov
-každoročná úprava mzdy
-príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi
-firemné akcie/ firemný guláš, bowlingový turnaj, vianočný večierok/
-príspevok za darovanie krvi
Sociálny program, stravovanie, dovolenkový a vianočný príspevok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
samostatnosť
spoľahlivosť

Výskumný ústav chemických vláken, a. s. so sídlom vo Svite zabezpečuje v zmysle svojho predmetu činnosti výskum a vývoj v oblasti chemických vlákien, vývoj strojných zariadení pre chemický priemysel a strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4502506  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,41 EUR/hod.