Vedúci/a divízie skúšobníctva

Výskumný ústav chemických vlákien, a. s.

Miesto práce
Výskumný Ústav Chemických Vlákien, a.s., Štúrova, Svit
Termín nástupu
august 2022
825 - 1 500 EUR/mesiacSuma 825 € je základná zložka mzdy. Výsledná výška mzdy bude stanovená individuálne po absolvovaní osobného pohovoru podľa individuálnych pracovných skúseností a zručností uchádzača. Výslednú mzdu tvoria mesačné prémie stanovené ako % zo základnej mzdy, ročná odmena pri splnení stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vedúceho/cu divízie skúšobníctva pre našu spoločnosť so sídlom vo Svite, ktorého hlavnou úlohou bude zabezpečenie prevádzky a činností akreditovaného laboratória a certifikačného orgánu certifikujúceho výrobky podľa interných aj externých požiadaviek. Bude niesť zodpovednosť za prevádzkovanie systému kvality v laboratóriách v súlade s manažérskymi štandardmi. Ak máte ukončené vysokoškolské vzdelanie chemického/textilného zamerania, máte aspoň 2 ročnú prax v odbore, máte skúsenosti s riadením ľudí, tak hľadáme práve Vás.

* vedúci/a akreditovaných skúšobných laboratórií, analytických a textilných
* manažér kvality akreditovaných skúšobných laboratórií fyzikálnych, analytických a textilných

Budete mať na starosti:

Zodpovednosť za plnenie plánu výnosov a nákladov divízie.
Riadenie pracovníkov divízie.
Organizáciu práce na divízii.
Riadenie procesov v laboratóriách.
Samostatnosť v organizácii práce.
Identifikáciu rizík a informovanie nadriadeného o nezhode.
Komunikácia s existujúcimi zákazníkmi.
Vyhľadávanie nových zákazníkov.

dlhodobá, stabilná práca vo firme so 70-ročnou históriou, výplata mzdy vždy načas, každoročná úprava mzdy v zmysle platnej kolektívnej zmluvy, firemné akcie, sociálny program, stravovanie, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pre darcov krvi, dovolenkový a vianočný príspevok, príspevok pri pracovných a životných jubileách

túto pozíciu firma obsadzuje na neurčito, ale na začiatku pracovného pomeru je pracovný pomer na dobu určitú, s dĺžkou trvania 12 mesiacov s následným predĺžením

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, textil, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci/a laboratória

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť pri riešení úloh, profesionálna nekompromisnosť, profesionálny prístup, manažérske a riadiace schopnosti, znalosť legislatívy, tímová spolupráca

Výskumný ústav chemických vláken, a. s. so sídlom vo Svite zabezpečuje v zmysle svojho predmetu činnosti výskum a vývoj v oblasti chemických vlákien, vývoj strojných zariadení pre chemický priemysel a strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4330113  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 825 EUR/mesiac