Výskumný pracovník/kolorista

Výskumný ústav chemických vlákien, a. s.

Miesto práce
Štúrova 2, Svit
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiac- základná mzda700,-€ je pre absolventa, konečná výška mzdy sa určí dohodou po absolvovaní pohovoru so zohľadnením individuálnych pracovných skúseností a zručnosti - zamestnanec na tejto pozícii má dohodnutú pohyblivú zložku mzdy podľa individuálnych pracovných skúseností a zručností odprezentovaných na osobnom pohovore - túto pozíciu firma obsadzuje na neurčito, ale na začiatku pracovného pomeru je pracovný pomer na dohodu s dĺžkou trvania 12 mesiacov a potom sa predĺži - uchádzačov bez praxe zaškolíme - stabilný príjem, výplata mzdy vždy načas, stravné lístky,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rieši výskumné a výrobné úlohy v oblasti farbenia syntetických vlákien a polymérov. Zabezpečuje tónovanie farebných odtieňov podľa potrieb zákazníka.

- firemné akcie (firemný guláš, bowlingový turnaj, vianočný večierok),
- príspevok za darovanie krvi

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Chemické vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Word, Excel - Pokročilý
Powerpoint, outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
matematická gramotnosť
tvorivosť (kreativita)
analytické myslenie
iniciatívnosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)

Výskumný ústav chemických vláken, a. s. so sídlom vo Svite zabezpečuje v zmysle svojho predmetu činnosti výskum a vývoj v oblasti chemických vlákien, vývoj strojných zariadení pre chemický priemysel a strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3948098  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac