Právnik

Výskumná agentúra

Miesto práce
Sliačska, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a nar. vlády č. 359/2017 Z.z. podľa prílohy č. 1 Základnej stupnice platových taríf zamestn. vo verejnom záujme , trieda 10, platový stupeň podľa praxe + osobný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje analytickú činnosť a prípravu návrhov na rozhodovanie orgánu štátnej správy o čerpaní finančných prostriedkov zo štrukturálnych a investičných fondov Európskej únie a z verejných zdrojov;
- vykonáva činnosti, ktoré súvisia s plnením úloh v oblasti riadenia, implementácie a kontroly pomoci z EŠIF
- zodpovedá za poskytovanie právneho poradenstva vo vymedzenej oblasti na úrovni zamestnávateľa;
- koordinuje a metodicky riadi tvorbu vnútorných smerníc;
- zabezpečuje po právnej stránke všetky zmluvy spracované a doručené do agentúry
- zabezpečuje povinné zverejňovania informácií, vybavovanie žiadostí o informácie a vedenie príslušnej dokumentácie v zmysle zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevky zamestnávateľa na DDS
- zaujímavá práca v oblasti štrukturálnych a investičných fondov EÚ

Pošlite nám štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom mailom na adresu: [email protected]

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise či motivačnom liste za účelom ich spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Predmetný súhlas poskytujete pre: Výskumná agentúra, Sliačska 1, 831 02 Bratislava.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vítaná prax v oblasti implementácie EÚ fondov a/alebo v oblasti správneho konania
Znalosť legislatívy SR a EÚ, koncepcií, strategických dokumentov a vykonávacích predpisov
Analytické a konštruktívne myslenie
Spoľahlivosť a dôslednosť
Bezúhonnosť

Výskumná agentúra (pôvodne ASFEU vznikla ku dňu 1. 1. 2007) je zriadená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR (MŠVVaŠ SR). Je štátnou rozpočtovou organizáciou s právnou subjektivitou a napojením na štátny rozpočet prostredníctvom kapitoly MŠVVaŠ SR.

V programovom období 2014 – 2020 plní hlavnú úlohu - zabezpečovanie procesu implementácie pomoci z európskych štrukturálnych a investičných fondov EÚ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3398584  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a nar. vlády č. 359/2017 Z.z. podľa prílohy č. 1 Základnej stupnice platových taríf zamestn. vo verejnom záujme , trieda 10, platový stupeň podľa praxe + osobný