Manažér ľudských zdrojov

Výroba tepla, s. r. o.

Miesto práce
Východná, Trenčín-Sídlisko Juh
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+Odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodného zoskupenia spoločností podnikajúcich v odvetviach energetiky, dopravy a telekomunikácii,hľadáme rešpektovaného personálneho manažéra/manažérku.

Činnosti, ktoré budete vykonávať:
• riadenie ľudských zdrojov
• plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločností
• príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia
• inzerovanie pracovných ponúk a vyhľadávanie vhodných uchádzačov
• organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
• kontaktná osoba pre manažment v HR otázkach
• administratívne spracovanie recruitingovej agendy vrátane nástupu a výstupu zamestnancov
• nastavenie systémov odmeňovania ,hodnotenia a vzdelávania
• definície pozícii a požiadaviek na ich obsadenie
• príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a
motivačných procesov spoločnosti
• nastavovanie systému školení

• práca v stabilnej spoločnosti
• práca v mladom kolektíve
• motivujúce finančné ohodnotenie
•13. plat
• firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pre spoločnosť A20 CORP j.s.a. (skupina viacerých spoločností)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika

Počet rokov praxe

2

• viacročné skúsenosti s komplexnou agendou v oblasti ľudských zdrojov
• skúsenosť s optimalizáciou vnútrofiremných procesov s riadením výkonu
• skúsenosť s nastavením funkčnej personálnej administratívy
• skúsenosť s výberom, hodnotením a motiváciou zamestnancov
• aktívna podpora zamestnancov a vzťahový manažment
• poradenstvo a odporúčania manažmentu spoločnosti
• prehľad v aktuálnych nariadeniach zákonníka práce
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• proaktívny prístup

Spoločnosť sa zaoberá najmä:
- výrobou a dodávkou tepla,
- správou a údržbou bytového a nebytového fondu
- dokončovacími stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov
- diagnostikou kanalizačných potrubí a čistením kanalizačných systémov
- realizáciou stavieb
- montážou, rekonštrukciou, opravami a údržbou vyhradených technických zariadení
- vodoinštalatérstvom a kúrenárstvom

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4586620  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac