Asistentka generálného riaditeľa

Výroba tepla, s. r. o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme reprezentatívnu osobnosť s vysokou úrovňou komunikačných zručností, profesionality, diskrétnosti a aktívnou znalosťou anglického jazyka pre prekladateľskú a tlmočnícku činnosť.
Ak máte skúsenosti s asistentskými prácami, dokážete si efektívne plánovať čas a dodržať stanovené termíny, je táto pozícia určená práve pre Vás.
Budete sa podieľať na príprave a tvorbe zápisov z pracovných stretnutí, a rôznych pracovných materiálov.
Medzi ďalšie pracovné činnosti asistenta GR patria zabezpečenie a koordinácia porád a pracovných stretnutí vrátane komplexného servisu, tzn. tvorba pozvánok, zabezpečenie občerstvenia, rezervácia miestností a pod. Budete koordinovať časové spracovanie úloh zadaných GR, organizovať a zúčastňovať sa na pracovných cestách a komunikovať s interným i externým prostredím.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Práca v mladom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- 13. plat
- Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre generálneho riaditeľa resp.majiteľa skupiny viacerých spoločností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pracovná pozícia asistenta GR si vyžaduje kandidáta s korektným prístupom k práci.
Pri práci je potrebná spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci i zadaným úlohám. Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s prácou v administratíve.
Anglický jazyk na profesionálnej úrovni je podmienkou.
Samozrejmosťou sú zahraničné pracovné cesty v rámci západnej Európy, z čoho vyplýva aj flexibilný pracovný čas

Pri každodennej práci budete využívať predovšetkým kancelársky softvér MS Office. Vypracovanie rôznych dokumentov v MS Word, MS Excel, či MS PowerPoint by pre Vás malo byť bežnou rutinou.

Ceníme si profesionalitu, lojálnosť voči spoločnosti, flexibilitu a úsilie i energiu vkladané do každodennej práce. Okrem organizačného talentu a diskrétnosti je dôležitá aj Vaša schopnosť sebaorganizácie, efektívne plánovanie práce a dodržiavanie stanovených termínov.

Spoločnosť sa zaoberá najmä:
- výrobou a dodávkou tepla,
- správou a údržbou bytového a nebytového fondu
- dokončovacími stavebnými prácami pri realizácii exteriérov a interiérov
- diagnostikou kanalizačných potrubí a čistením kanalizačných systémov
- realizáciou stavieb
- montážou, rekonštrukciou, opravami a údržbou vyhradených technických zariadení
- vodoinštalatérstvom a kúrenárstvom

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4247500  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac