Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného vozidla

VYFAKO, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitrianska Blatnica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiackoncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Dopravuje určené odpady, tovary a materiály podľa pokynov nadriadeného pracovníka zamestnávateľa
2. Vykonáva starostlivosť o vozidlo resp. vozidlá.
- pravidelne vozidlo prehliada
- vykonáva pravidelnú údržbu
- vykonáva opravy
3. Vystavuje dokumentáciu súvisiacu s dopravou podľa platnej legislatívy.
4. Vystavuje dokumentáciu súvisiacu s dopravovanými odpadmi, tovarmi a materiálmi podľa platnej legislatívy.
5. Vykonáva manipuláciu s odpadmi, tovarmi a materiálmi.
- pri nakladaní
- pri vykladaní
- pri skladovaní
- pri premiestňovaní
6. Vedie motorové vozidlo s celkovou hmotnosťou do 12 t..

Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Sídlo firmy . Nitrianska Blatnica 5

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojarstvo, poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

Oprávnenie na prepravu nebezpečných vecí ADR, spoľahlivosť, dobrý zdravotný stav, prax

Sme súkromnou firmou so sídlom v obci Nitrianska Blatnica. Zaoberáme sa činnosťami v odpadovom hospodárstve. Pôsobíme od roku 1991. Snažíme sa o poskytovanie komplexného riešenia odpadového hospodárstva pôvodcom odpadov. V súčasnosti riešime inžiniersku činnosť v odpadovom, vodnom hospodárstve a ochrane ovzdušia, zneškodňovanie resp. zhodnocovanie odpadov, prepravu odpadov vrátane prepravy ADR, predaj tovarov a výrobkov súvisiacich s OH.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4507613  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac