1 000 - 1 200 EUR

Jazyková redaktorka

Vydavateľstvo Motýľ

Miesto práce
Bratislava I
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
3.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Knižné vydavateľstvo Motýľ so sídlom v centre Bratislavy hľadá do svojho tímu jazykovú redaktorku na TPP.
Náplň práce spočíva v jazykových úpravách autorských rukopisov, gramatická a štylistická úprava textov s pridanou hodnotou, tvorba a úprava anotácií a textov pre potreby vydavateľstva podľa zadania. Koordinácia práce s externými prekladateľmi a redaktormi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000 eur + odmeny dohodou

- flexibilný pracovný čas,
- odmenový systém,
- práca v modernom vydavateľstve v centre Bratislavy,
- možnosť osobného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykový redaktor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vydavateľstvo MOTÝĽ je moderné dynamické vydavateľstvo, ktoré pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 27 rokov. Pod krídlami tohto vydavateľstva vyšli stovky úspešných knižných titulov od svetových, ale aj slovenských spisovateľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Dunajská 48
81108 Bratislava
www.vydavatelstvomotyl.sk
ID: 3669431   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000 eur + odmeny dohodou