Penzión Motýľ hľadá kuchára/ku

Vydavateľstvo Motýľ

Liptovská Teplá 442, 03483 Liptovská Teplá, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wellness penzión Motýľ pri Ružomberku ihneď zamestná kuchára/ku.
Hľadáme kuchára/ ku, ktorý bude mať na starosti chod kuchyne a prípravu jedál.

Ponúkame výborné platobné podmienky, možnosť dohody na pracovnom pomere, možnosť ubytovania a prácu v príjemnom prostredí.

Medzi ďalšie benefity, ktoré čakajú na nového kuchára/ ku sú napríklad: moderne vybavená kuchyňa, využitie privátneho wellnesu a bazéna. Veľkým benefitom je aj možnosť VYPLÁCAŤ MZDU TÝŽDENNE.
Ďalšie benefity dohodou.

Ak máš záujem o túto pozíciu neváhaj nás kontaktovať na telefónnom čísle: 0905 833 069 alebo mailom na info@penzionmotyl.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Rodinný wellness penzión Motýľ, ktorý ponúka návštevníkom nielen oddych pri bazéne, ale aj knižnicu na každej izbe.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Penzión Motýľ
Liptovská Teplá 442
03483 Ružomberok
ID: 2391138   Dátum zverejnenia: 17.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou