Reagujte bez životopisu

Pomocná sila do kuchyne

Liptov way, s. r. o.

Liptovská Teplá 442, 03483 Liptovská Teplá, okres Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 - 950 EUR/mesiacďalšie bonusy budú predmetom osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc v kuchyni , pri hlavnom kuchárovi, umývanie riadov, čistenie zeleniny,jednoduchá príprava pre kuchára, šaláty, pizza, ingrediencie.
DODRŽIAVANIE KUCHYŇU V POŽADOVANEJ HYGIENE

Ponúkame výborné platobné podmienky, možnosť dohody na pracovnom pomere, možnosť ubytovania, prácu v príjemnom a modernom prostredí, využitie privátneho wellnesu a bazéna. Benefity prostredníctvom karty gopass.
Ďalšie benefity dohodou.

Ak máte záujem o túto pozíciu neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: 0905 833 069 alebo mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Penzión MOTÝĽ je rodinný wellness penzión situovaný na krásnom tichom mieste v Liptovskej Teplej, neďaleko Liptovskej Mary. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s terasou a detským ihriskom s trampolínou a veľkým vyhrievaným bazénom.
ID: 2391138  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac