Manažér predaja knižných publikácií a predplatného časopisov

VYDAVATEĽSTVO EUROSTAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Seberíniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď - prípadne 15.4.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Fix 800 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + variabilná zložka platu - motivujúce provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do vydavateľstva EUROSTAV, kde sú dôležité vzťahy a ľudský prístup. Ponúkame výzvu a príležitosť pre dynamického kolegu.

- Starostlivosť o distribúciu a predaj knižných titulov.
- Zabezpečenie podkladov pre distribúciu časopisov podľa zmluvných podmienok distribučnej firmy.
- Komplexná starostlivosť (tvorba, rozširovanie, aktualizácia) o databázy odberateľ, predplatiteľov, adresátov časopisov a knižných publikácií v zmysle edičného plánu vydavateľstva.
- Starostlivosť o permanentné rozširovanie predplatiteľov, aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov.
- Styk s distribučnými firmami a vedenie samostatných rokovaní o odbere knižných publikácií vydavateľstva..
- Expedícia povinných výtlačkov časopisov a nových vydaných kníh v zmysle zákona a udržiavanie sledovaného počtu archívnych výtlačkov. Zadávanie zviazania časopisov za každý časopis a ročník do archívu.
- Fakturácia a evidencia predaných kníh a predplatného. Sledovanie platieb za predaj kníh, časopisov.
- Administratívna a fyzická starostlivosť o skladové hospodárstvo vydavateľstva.

Informácie o výberovom konaní

prosím zasielať životopis na e-mail [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Prestížne vydavateľstvo odbornej periodickej a neperiodickej literatúry pre stavebníctvo, priemysel stavebných materiálov, architektúry a bývanie. • stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej firmy, ktorá je na trhu viac ako 20 rokov
•sme súčasťou medzinárodného holdingu Forum Media Group. Aktuálne Forum Media Group so základňou v Nemecku pôsobí v 15 krajinách, okrem Česka a Slovenska taktiež v Poľsku, Rakúsku, Veľkej Británii, Taliansku, Austrálii, Kanade, Chorvátsku, Holandsku, Rusku, Srbsku, Slovinsku a Maďarsku. Forum Media Group zamestnáva na štyroch kontinentoch viac ako 1 000 zamestnancov.
• stanete sa súčasťou vydavateľstva, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
• poskytneme Vám motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce aj individuálne výkony zamestnanca
• budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
• máme aj iné benefity, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Seberíniho 1,
821 03 Bratislava

Kontakt

ID: 585553   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fix 800 Eur/ brutto (v závislosti od úrovne kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností) + variabilná zložka platu - motivujúce provízie