Teamleader oddelenia produktového manažmentu

VYDAVATEĽSTVO EUROSTAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Seberíniho, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020 (prípadne podľa dohody)
1 400 - 1 500 EUR/mesiac1400-1500 EUR brutto + odmeny za plnenie výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude viesť menší tím produktových manažérov a redaktorov, dohliadať na obsahovú a formálnu kvalitu vydávaných titulov, zabezpečovať realizáciu odborných konferencií, navrhovať relevantné témy a pripravovať edičné plány aj samostatne vyvíjať nové produkty. To všetko v oblasti architektúry a stavebníctva. Zabezpečite celé portfólio od A do Z vrátane rozpočtov a reportingu. V rámci svojej pestrej práce u nás budete tiež vymýšľať a organizovať odborné školenia. Navyše vás čaká úzka spolupráca s oddelením inzercie a marketingu.

- pracovný pomer na HPP
- jedinečnú možnosť uplatniť svoje odborné znalosti pri tvorbe inšpiratívnych produktov pre odbornú i širokú verejnosť
- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- veľký priestor pre realizáciu svojich nápadov
- ústretový kolektív
- 5 týždňov dovolenky
- pokojné pracovné prostredie v širšom centre Bratislavy

Ak ste nadšení do práce, študovali ste architektúru, stavebníctvo či príbuzné odbory, máte skúsenosť s vedením tímu, reprezentatívne vystupovanie, organizačnú zdatnosť, používate bezchybnú slovenčinu a dohovoríte sa anglicky, potom sa na Vás tešíme!

Pošlite nám CV a pár viet o Vás a o tom, prečo Vás zaujala práve táto pozícia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je ideálna pre kandidátov so vzdelaním v odboroch architektúry či stavebníctva.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme do svojho tímu energickú kolegyňu či kolegu na pozíciu teamleadera oddelenia produktového manažmentu. Pozícia je ideálna pre kandidátov so vzdelaním v odboroch architektúry či stavebníctva.

Vydavateľstvo Eurostav, spol. s.r.o. so zameraním na stavebníctvo a architektúru je členom prestížnej medzinárodnej skupiny FORUM Media Group, ktoré pôsobí už 31 rokov so zastúpením v 18 krajinách sveta, celosvetovo má 1200 zamestnancov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3795472  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 500 EUR/mesiac1400-1500 EUR brutto + odmeny za plnenie výsledkov