900 - 1 800 EUR

Manažér/ka obchodného oddelenia a marketingu

VYDAVATEĽSTVO EUROSTAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do nášho tímu, kde sú dôležité vzťahy a ľudský prístup. Ponúkame výzvu a príležitosť pre dynamického človeka, ktorý má zmysel pre systém, baví ho predaj a stretávanie sa s ľuďmi.

Vašimi úlohami bude:
• správa klientskeho kmeňa, starostlivosť o retenčných klientov, oslovovanie nových klientov
• zabezpečenie klientskeho servisu, poskytovanie odborného poradenstva a konzultácií klientom
• aktívny predaj služieb vydavateľstva s cieľom splnenia stanoveného obchodného plánu
• pravidelné oslovovanie/komunikácia, akvizícia na dennej báze, dohadovanie celoročných spoluprác na základe edičného plánu a kalendára podujatí
• celkový proces zobchodovania až po realizáciu objednávok
• práca s vnútro-firemným evidenčným systémom CRM
• vnútro-firemná komunikácia s redakciou, participácia na tvorbe edičných plánov
• reporting

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Fix 900 Eur/ brutto + variabilná zložka platu - provízie z predaja + motivujúce výkonnostné odmeny (možnosť zárobku s variabilnou zložkou až 1 800,- EUR)

• stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej firmy, ktorá je na trhu viac ako 20 rokov
• poskytneme Vám motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce individuálne výkony zamestnanca
• budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
• máme aj iné benefity, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí (účasť na seminároch a konferenciách, možnosť zahraničného školenia...)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• pozitívny vzťah k predaju a obchodnícky potenciál
• príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• proklientska orientácia
• komunikatívnosť
• cieľavedomosť a vytrvalosť
• odolnosť voči stresu
• dôveryhodnosť
• vítaná je prax v komunikácii so zákazníkom

Prestížne vydavateľstvo odbornej periodickej a neperiodickej literatúry pre stavebníctvo, priemysel stavebných materiálov, architektúry a bývanie.
•sme súčasťou medzinárodného holdingu Forum Media Group. Aktuálne Forum Media Group so základňou v Nemecku pôsobí v 15 krajinách, okrem Česka a Slovenska taktiež v Poľsku, Rakúsku, Veľkej Británii, Taliansku, Austrálii, Kanade, Chorvátsku, Holandsku, Rusku, Srbsku, Slovinsku a Maďarsku. Forum Media Group zamestnáva na štyroch kontinentoch viac ako 1 000 zamestnancov.
• máme aj iné benefity, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Seberíniho 1,
821 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Koreňová
Tel.: +421918686455
E-mail: poslať životopis
ID: 3604298   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fix 900 Eur/ brutto + variabilná zložka platu - provízie z predaja + motivujúce výkonnostné odmeny (možnosť zárobku s variabilnou zložkou až 1 800,- EUR)